Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Dětský karneval
 
Dne 12.3.2006 se konal maškarní bál pod vedením maminek, které se zájmem a chutí organizují různé akce pro pobavení dětí.
Tématem karnevalu byla pohádka O veliké řepě. Bylo ta vše, co sem patří. Počínaje řepou, dědečkem, babičkou ………… a konče vnučkou. Aby se vůbec podařilo řepu „dostat ze země“, musely přijít na pomoc i děti. Tato scénka se moc líbila, ale to nebylo vše, co jste mohli vidět. Byly tam různé soutěže jako např. omotávání rodičů toaletním papírem, nešení míčků na lžičce aj. Máme zde velice aktivní děti, a proto o zábavu bylo postaráno. Celým odpolednem provázela hudební skupina Dreams, při jejichž písničkách nastal opravdový rej masek. Tento karneval se velice vydařil díky vysoké účasti dětí i z okolních vesnic. Program pomohly také zaplnit šikovné mažoretky při ZŠ Dolní Dubňany pod vedením p. uč. Jandové. Nejvíce všech účastníků se však těšilo na bohatou tombolu, která byla v okamžiku rozebrána.
Panovala zde dobrá nálada až do konce odpoledních hodin. I letos děti překvapily originálními maskami. A nuda? Tak ta určitě NEBYLA.